.

בהנחיית ארנינה קשתן
יום רביעי ה-26.8.2020
18:30
אונליין - הרשמה חינם

הרשמה

מלאו את הטופס ושִמרו את מקומכם בהדרכה. 
מייל עם פרטים נוספים וגישה להדרכה יישלח אליכם/ן מיד לאחר ההרשמה.

* בהזנת הפרטים את/ה מאשר/ת קבלת מאמרים, טיפים וחדשות מארנינה ומרכז מיתרים. תוכל/י להסיר את עצמך בכל עת.


מעדיפים להירשם טלפונית? דברו אתנו בטלפונים 053-7137876 | 03-6733522

משתתפי-עבר מספרים

נותן השראה ענקית

"מאד אהבתי את החומר ונתרמתי ממנו.

קודם כל, בחידוד ההסתכלות על ילדיי כעל יצורים נפרדים ממני ובוחרים את פעולותיהם בדיוק כמוני. וגם זה, שכשאני בחוסר נוחות מול הבחירות שלהם, אני יותר ויותר קשובה גם לסיפור שלהם שמאחור. ובנוסף - גם עם עצמי ולפעמים עם שאלות אמפתיות." נורית בר  

לא ייאמן 

 "לא להאמין שבשלוש שעות אפשר כבר להרגיש כל-כך אחרת, ועוד לקבל כלי מעשי למשהו כל-כך טעון." איילת, משתתפת בסדנה 

התוצאה הדהימה אותי, אותה ואת כל הקבוצה

"רציתי לשתף אתכן בחוויה רבת עוצמה שהיתה לי בעבודה עם "תקשורת מקרבת".

במסגרת קורס להנחיית הורים שאני מעבירה, הכנסתי את המודל כאחת הדרכים שבעזרתן אפשר לעבוד עם הורים. הכוונה היתה כמובן להכיר למשתתפים את המודל "על קצה המזלג". לא היו לי ציפיות גדולות, אבל לקחתי דוגמא שהעלתה אחת המשתתפות ועבדתי איתה באמצעות המודל.

התוצאה הדהימה אותי, אותה ואת כל הקבוצה. תוך דקות ספורות הבנו כולנו שה"סיפור" הראשוני שסיפרה אינו הסיפור כלל. תוך דקות היא הבינה מה הצורך האמיתי שהפעיל אותה, מה הרגש שבאמת היה שם. התזוזה הרגשית שעברה ביחס לנושא היתה כל-כך חזקה, שהיא הורגשה בעוצמה בכל החדר, ומכאן היא הלכה לנהל עם בנה שיחה אמיתית על מה שבאמת קורה.

תודה לכן, ותמשיכו, תמשיכו, תמשיכו. מה שאתן עושות הוא כל כך חשוב. באהבה, עדית בן-פורת" 

ארנינה קשתן

יוצרת שיטת "המצפן" לחופש אישי, משפחתי וקולקטיבי, ותיקת המנחות המוסמכות בארץ בתקשורת מקרבת לא-אלימה (1992), מנטורית, מאמנת ומנחה בינלאומית ליצירת שינוי תודעתי, ובכלל זה מסלול-ההכשרה המקיף של "המצפן" (ב-3 שפות) למלווים עם נשמה - מאמנים-מטפלים (קואצ'-תרפיסטים), מגשרים ומנחים; חלוצת שיטת "בואן" (Bowen) האוסטרלית לאיזון הגוף, ושיטת "העבודה" ("The Work") בארץ (1998); אשת-חזון, מייסדת מרכז מיתרים (2000) והמנחה הראשית בו.

כתלמידתו הישירה של דר' מרשאל רוזנברג היא הוכשרה והוסמכה על-ידיו במסגרת המרכז הבינלאומי מייסוּדו, השתתפה בעשרות סמינרים בהדרכת מרשאל ומנחים אחרים, וכן כמנחה בקורס האינטנסיבי הבינלאומי (International Intensive Training, IIT) לצדו של מרשאל וגם אחרי מותו, בארץ ובחו"ל.

ארנינה היא משוררת, סופרת ומתרגמת, מוזיקאית ופרפורמרית; כתבה את הספר הראשון ללימוד תקשורת מקרבת בעברית, תרגמה וערכה את ספריו של מרשאל בעברית ואת ספרה הראשון של ביירון קייטי; מחברת הספר "להתאהב בעצמי מחדש".

מסר אישי במיוחד להורים ולמי שנוגעים בחיים של ילדים (כלומר, כולנו...) – "כהורים, מחנכים/ות ומטפלים/ות, יש לכם כוח עצום להשפיע על חיי ילדים, ובכך לתרום הלכה למעשה ליצירתו של דור חדש. ואתם יכולים לעשות זאת, מדי יום ביומו, בעזרת הכלי הפשוט והזמין לכם ביותר - המלים שבהן אתם מדברים אליהם, ובמיוחד, ויותר מכל, כוונת-הלב שמאחורי המלים - החמלה. האמפתיה.

שימוש אמפתי במלים הוא הדרך העמוקה ואף המהירה ביותר, שבאמצעותה אתם יכולים להשפיע על כל עולמם, על הביטחון העצמי שלהם, על האופן שבו הם מתנהלים בחיים, ועל העצמתם כבני ובנות-אדם אכפתיים ומתחשבים."

 

להרשמה

מייל עם פרטים נוספים וגישה להדרכה יישלח אליכם/ן מיד לאחר ההרשמה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.