.

"לגעת במלים"
(י)סודות התקשורת המקרבת
בפרדס-חנה

 

בהנחיית ארנינה קשתן

ברוכים הבאים לעולם המופלא 
של תקשורת מקרבת 

הדרך שתעזור לכם להתחבר מחדש ל
עצמכם ולאנשים הקרובים לכם

האם גם אתם יודעים שאפשר אחרת, אבל לא ממש מצליחים -

להפחית באופן דרמטי את כמות הוויכוחים והמריבות בבית?

להשיג שיתוף-פעולה בהרבה פחות מאמץ?

להקל מיידית את המועקה ביחסים וליצור אמון, הבנה, חברות והדדיות
בסביבה הקרובה לכם ביותר?

לחיות בשלום עם עצמכם גם אם משהו בחיים שלכם לא יושב במקום?

קורס (י)סודות התקשורת המקרבת 
"לגעת במלים"

ייפתח ב- XX 

כתבו טקסט חד וברור. הציגו תועלות ברורות או את הכאב שנגרם כתוצאה מאי שימוש במוצר או בשירות שלכם. הציגו תמונה ש"מתכתבת עם הטקסט"

השתמשו במילים פשוטות, פסקאות קצרות, אורך פסקאות משתנה. כדאי להדגיש מילים חשובות כדי לכוון את מבטם של המבקרים בדף שרק סורקים את הטקסט.

 

6 מפגשי לימוד פרונטליים, בני 4:30 שעות כל אחד, שבהם תקבלו: 

מידע רב וכלים מעשיים לחולל בעזרתם פריצת-דרך בחיים בכלל ובמערכות היחסים שלכם בפרט.

חוברת-הקורס, שמאגדת בתוכה את כל החומר התיאורטי של הקורס בצד תרגילים, שחלקם יועברו במהלך השיעורים וחלקם ילוו אתכם בין השיעורים - וכמובן גם אחרי הקורס. תוכלו לתרגל אותם לבד, עם בן/בת-זוג, עם הילדים, עם חברה, עם אמא…

כרטיסיית רגשות וצרכים - "התנ"ך הקטן" של מתרגלי תקשורת מקרבת ברחבי העולם. קשה לתאר את הערך הפנומנלי של הכרטיסייה התמימה הזאת. אנשים לוקחים אותה אתם בארנק, מצלמים אותה בהגדלה ומכניסים אותה לקלסר, שולפים אותה  לפני שיחה בבית או ישיבה בעבודה, וכמובן - מצמידים אותה למקרר, כך שכל המשפחה (והם עצמם) יוכלו להיעזר בה כדי  לחולל שינוי מיידי בכל שיחה שהיא. מה שיש בה הוא מאגר עצום של רגשות וצרכים, מאורגן לפי קטגוריות, שעוזרות לנו לנהל את היחסים לגמרי אחרת.

מחירים מיוחדים בהרשמה מוקדמת!

מועד סיום הרשמה מוקדמת - XX

מחיר הקורס - 2550 ש"ח

מחיר בהרשמה מוקדמת - 2200 ש"ח

רוצים להשקיע ביחסים שלכם? 
מלאו את הטופס ובואו לעשות איתנו את הדרך המדהימה הזו...

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

לאחר הזנת הפרטים תועבר/י לדף תשלום. מספר המקומות מוגבל ורצוי לשלם מראש.
בהזנת הפרטים את/ה מאשר/ת לקבל טיפים וחדשות ממרכז מיתרים

*** פתיחת הקורס מותנית במינימום משתתפים.

רוצים לעזור לנו להפיץ את הבשורה
ולהרחיב את מעגל הא/נשים שחווים את השינויים המופלאים האלו?

ספרו לחברים/ות שלכם...
על כל חבר שיירשם לקורס דרככם,
תקבלו 10% הנחה מן המחיר שבו נרשמתם...

על מנחת הקורס

רוצים להוסיף תגובות? ניתן להגיב בדף הפייסבוק שלנו בכתובת: http://facebook.com/meitarimil


ארנינה יקרה, רציתי שוב להודות על המפתח הנפלא שנתת לי, שיוצר אור בחיי ומאיר כל מיני נקודות כואבות מהעבר ומזכיר לי שוב ושוב שזה בסדר שזה נמצא שם, אבל שהגיע הזמן להתבונן ולראות מה יש שם. מה כואב, מה צורח, ומה הצורך שלי? ובעקבות זה אני עושה כעת תהליך חזק מאד של שינוי.

ההתבוננות הנפלאה הזו במהלך החודשים האחרונים יצרה מין חלל נפלא בתוכי, שבו יש הקשבה, שלווה והרבה אהבה, שהחליפה את רגשות האשמה שהייתי כל כך רגילה בהם ויצרה בהירות בחיי. אני משתאה ומתרגשת להביע את שיש לי להביע מבלי לפחוד מה הצד ממול יחשוב ויאמר. ונהנית לחוות דיאלוג מסוג אחר עם אנשים סביבי. המילה תודה אין ביכולתה להכיל את מה שאני מרגישה כלפיכן, שאתן עושות עבודה נפלאה על מנת ללמד עוד ועוד אנשים את דרך-החיים הזו.

 מיכל גז, בוגרת לימודי תקשורת מקרבת 2007


מיתרים בשבילי זה מפגש עם חוכמה, הומור, אינטליגציה, עומק, מחויבות, אמת. כך אני יכולה להגדיר בית, מאחר שאלו הם הערכים הכי חשובים לי. תודה לכן בנות על שראיתן תמיד מי ומה אני. על הכייף שבלהיות במקום מוגן, מצחיק, מכיל. על שהלכתם אתי דרך משמעותית מאוד בשבילי ושמתן אתי עוד לבנים במגדל של חיי. על דיבור פתוח ומאוורר ועל שותפות עם עוד אנשים שאכפת להם.

תמי מ’, תל-אביב, בוגרת הקורס


אט אט התחילו ההבנות להגיע ולהתיישב להן בעדינות. חוויתי מבוכה וגם חיוך פנימי, על השכנוע העמוק שלי בכל מיני דברים בנוגע ללימודים, איך שהם אמורים להיות, ומה הם אמורים לעשות לי. וגם מבוכה כללית כזו על האחיזה שלי בדברים, ועל המחשבה שיש לי לפעמים ש”אני כבר יודעת” איך דברים צריכים להיות. גיליתי עניין וחיבור למה שדיברנו עליו בשיעור, וראיתי איך מה שקרה תרם לי מאוד ללמידה.

האווירה הפנימית הזו נמשכה לה גם לתוך היום, והיה בה משהו מרגיע, רך, מחויך, מרפא, וגם סוג של רווחה ושמחה, שאחרי ימים של מאבק ודמעות אני מצליחה לראות את המלחמה נרגעת לה…. אז רציתי מאוד לומר תודה לשתיכן על הסובלנות וההכלה, בעיקר אני מבחינה בנטייה הברורה שלכן לא להדוף קשיים שאני מביאה, אלא לתת להם מקום, ומנקודת המבט הנוכחית זה מאוד תורם לי – ללמידה, לריפוי, ולתהליכים שאני עוברת.

אלה ח’, בוגרת לימודי מנהיגות בתקשורת מקרבת


בעיני זו תחילת הדרך לפתור את הפלונטר שיושב לי בגרון… ברור לי שהכל מתחיל ונגמר בתקשורת – עם בן-הזוג, עם קולגות לעבודה שצריך להוביל לעשייה למרות שאין לי מרות ניהולית ישירה עליהם, עם המשפחה שלי, ואיך אני רוצה שייראו החיים של הילד המדהים שלי. אז מכאן מתחיל המסע…

שירה, בוגרת קורס יסודות 


הקורס עזר לי להרחיב את ההתבוננות על סיטואציות יומיומיות. אני מרגישה איך על אף הקושי לעיתים, מחלחלת לחיי השתהות התגובה האוטומטית, האפשרות להתבונן באפשרויות נוספות לפעולה גם אם אין לי עדיין נגישות לבחור בהן. אני חיה עם עצמי פחות בקושי ושיפוטיות ובעיקר הרבה יותר מקשיבה ובוחרת.

במהלך הקורס חשתי המון קבלה ופתיחות. התחושה שהדברים יכולים להיאמר ללא סינון ולדעת שאקבל התייחסות אמיתית ועמוקה הייתה משמעותית בשבילי.

ליחן, בוגרת קורס יסודות 2014

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.