.

"המרתון הפנימי"

סוף-שבוע מרוכז של מסע
וחיבור עמוק לעצמנו...

להתרחק מהבית,
להתכנס
לסוף שבוע ארוך,
לגדול
עם אחרים,
להעז
לפגוש מקומות פצועים,
להתאהב
בעצמנו מחדש

ככה זה בריטריטים עם ארנינה!

"המרתון הפנימי" הקרוב יתקיים
בשישי-שבת, 23-24.10.2015
ברמת גן 

והפעם על:
"כעס, שליטה וכוח.
למה הם שם ומה לעשות איתם? "
 

שלום לך, מבקר/ת סקרנ/ית בדף שלנו                         

אני שמחה שהגעת לכאן. כי אולי גם לך מחכה כאן, בדף הזה, מפתח חשוב ביותר, שיוביל אותך לשלב הבא בחייך שלך. ושתתוודע/י אליו בסדרת הריטריטים - בחברתי. את/ה מוזמנ/ת לקרוא, לצפות (לנשום תוך-כדי) ולהרגיש. ואם תחוש/י שזה בשבילך - להצטרף אלינו למסע העמוק והמרגש הזה...

שלוש פעמים בשנה זה קורה...

כמה עשרות א/נשים אורזים מזוודה קטנה או שתיים, נפרדים לשלום מבן או בת-הזוג, מהילדים, או מדמותם שבמראה - ויוצאים לפגוש את עצמם נטו.

מירושלים, מתל-אביב, מן הצפון ומן הדרום - הם מגיעים, בטפטוף מהיר-זהיר, סקרנים, כמהים, משתוקקים. כי מרגע שיצאו למסע המרוכז הזה - הם יודעים שאין דרך חזרה. כך או אחרת, במוקדם או במאוחר, תוך-כדי הריטריט או לאחריו - משהו יקרה להם. משהו טוב.

ויש כמובן, גם חששות. כי המשהו הזה, שעתיד לקרות להם - כל עוד לא התרחש, הוא בגדר "לא-ידוע". ועל-כן יש בו, כמובן, גם פרק מפחיד. שמאיים - לכאורה - על המארג המורכב, המדהים, החד-פעמי, שהתרגלנו לזהות אותו כ"אנחנו". ומי שבאים למפגשים האלו יודעים, שה"אנחנו" המוצק הזה - עומד להתערער. ואלו כמובן, חדשות רעות לחלק המפוחד שלנו. וחדשות נפלאות לחלק הסקרן.

אז מה שאני יכולה לומר לך הוא, שהחלק הסקרן מנצח. החלק שרוצה לגדול, לצאת מהכלא הפנימי, להשתחרר מן הכבלים המדומים של סיפורי-העבר שלנו, לגלות את החלקים החבויים שלנו, לחזור ולהרגיש את החיים במלואם. כל זה קורה.

מי שכבר היו איתנו - יודעים/ות. את החוויה, העוצמה, הלמידה, הגילויים, ההתעוררות, הבכי, הצחוק...
ומי שטרם היו - פשוט לא יודעים/ות מה הם מפסידים/ות...
:-)
(גללו לתחתית העמוד, תוכלו לקרוא קצת מן ההתרגשות שחוו משתתפים/ות בריטריטים הקודמים). 

מחיר למשתתפ/ת - לבחירה** בין 650-1150 ש"ח
(עד 4 תשלומים)
מחיר בהרשמה מוקדמת - 550-950 ש"ח (עד 4 תשלומים)

(סיום הרשמה מוקדמת - 6.10.15)

** המחיר לבחירה? מה זאת אומרת?

פשוטו כמשמעו, שיש לכם/ן אפשרות לבחור כל סכום בין שני הקצוות.
מהצד שלנו - המחיר המינימלי מאפשר לנו כיסוי הוצאות (אם יש מספיק נרשמים/ות). המכסימלי - נותן לנו רווח מעל להוצאות, שמאפשר לנו לשלם גם שכר למנחה וגם להביא את המסר שלנו להרבה יותר א/נשים. 

מהצד שלכם - הרגישו בלבכם מה ברצונכם לתרום להמשך העשייה של מיתרים וארנינה בעולם. הרגישו בכיסכם מה נוח לכם להוציא בלי להתכווץ.
ואז הקשיבו לסכום שעולה מבפנים.
תודה. 

שימו לב!
בדף-ההרשמה המאובטח תוכלו לשלם את הסכום המינימלי, להבטחת מקומכם.
כל סכום נוסף שתרצו לשלם - אנא הביאו אתכם לריטריט עצמו, במזומן או בצ'ק.

המחיר כולל כיבוד קל לאורך הריטריט ואינו כולל לינה.

שימו לב!
במקרה של ביטול שלכם עד שבועיים ממועד הריטריט יוחזר הסכום כולו למעט 100 ש"ח. במקרה של ביטול פחות משבועיים ממועד הריטריט - לא יהיה החזר.

** קיום הריטריט מותנה במספר המשתתפים **

שימו לב! המקום מכיל מספר מוגבל של משתתפים/ות.
ממש כדאי להירשם בהקדם.

אז רוצה להצטרף אלינו לריטריט הבא?
מלא/י כאן את הפרטים ונחזור אליך

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

** עם הכנסת הפרטים תועבר/י לדף תשלום. מספר המקומות מוגבל, מומלץ להירשם מראש **
** בהזנת הפרטים את/ה מאשר/ת לקבל טיפים וחדשות ממרכז מיתרים ** 

מה יהיה לנו מהצד הארגוני בריטריט?

ארוחות:
הארוחות (המשמחות תמיד) תהיינה שיתופיות - שילוב בין מה שאתם/ן תביאו לבין מה שאנחנו נגיש.

כלומר, נשמח אם תביאו מנה לשתף בה את כולם/ן לכל אחת מן הארוחות המרכזיות = צהריים לשישי ושבת. אם ברור לכם/ן שאתם/ן נשארים ללון - הביאו גם מנה לעצמכם/ן לארוחת-ערב שישי. אנחנו מבקשות מנות צמחוניות, טעימות ומזינות... (במקום יש מקרר שבו אפשר לשמור את המזון). 

פינת קפה/תה וכיבוד קל - חופשי במהלך כל הריטריט.

אפשרויות לינה: 

הפעם לא תהיה לינה משותפת... אז כל המתגוררים/ות במרכז - יכולים/ות להתפנק במיטה הביתית.


חשוב! הביאו סוודר או שמיכונת לכסות את עצמכם/ן במהלך המפגש 
(במיוחד כשארנינה תפתח חלונות מרוב גלי-החום שלה...)  

לו"ז הריטריט:

יום שישי: 
10:00-19:30
(התכנסות ב-9:00)

שבת: 
9:30-19:00 

רוצים להוסיף תגובות? ניתן להגיב בדף הפייסבוק שלנו בכתובת: http://facebook.com/meitarimil


אני מרגישה שאני נמצאת במודעות ובהכרה רגשית מאוד חזקה ואני הולכת עם זה הביתה היום. כל השבת הזו אפשרה לי פשוט להתבונן בלי הסחות דעת, היה לי פנאי ואפשרות להיות בשיח עם עצמי ואני מרגישה שקיבלתי כאן המון דברים שמנוסחים בשפה שלי... אני שמחה שיש לי היכולת עכשיו להמשיך לרפא את עצמי ולהביא ריפוי לאהובים שלי בבית ולסובבים אותי. תודה.

רחלי


כבר שקעתי במקום של "לא לעבוד" בתקופה האחרונה. כאן נכנסתי למקום של לראות את עצמי, להסתכל, להיות אמפתית. זה מחזיר אותי לשמחת חיים כי זה הדבר הכי חשוב בעצם. זה עוזר לא לשקוע בקורבנות וזה מחזיר תחושה של אמונה פנימית.

גאיה


ארנינה, אני ממש אוהב שאת צוחקת. משהו בצחוק שלך מפשיר פה דברים ופתאום הבנתי עד כמה  כמה חשוב להקשיב ועד כמה אני לא באמת מקשיב. עכשיו אני מרגיש כמו GPS - אני "מחשב מסלול מחדש" ובודק לאן ללכת מכאן. אני חושב שעצם ההגעה לריטריט הוא צעד ראשון ומשמעותי לקראת השינוי שאנחנו מייחלים לו.

מיקי


אני מוצף כרגע. אני יוצא עם הרבה סימני שאלה בעיקר בהתנהלות שלי מול עצמי - הדו שיח הפנימי. העבר הוא עבר, הוא עובדה. אבל הסיפורים שאני מספר לעצמי על זה... עכשיו נפתח לי  ערוץ להסתכלות חדשה על הסיפורים שסיפרתי לעצמי. איך התנהלתי כל החיים שוב ושוב באותה צורה, בגלל פרשנויות שלי לדברים.

דוד


אני שמחה שלא ידעתי למה אני מגיעה כי גיליתי המון דברים. זה נותן לי כוח להמשיך לשפר את החיים שלי. דבר ראשון שאני רוצה לאמץ לעצמי זה חמלה. זה הדבר שהכי הדהד לי. הבנתי שאני יצור שביר וקטן אז חשוב לי לפתח חמלה לעצמי ואח"כ לאחרים. אני רוצה לפתח רגישות לאחר - בעיקר לבני המשפחה שלי. עם אחרים יותר קל לי אבל כשזה מגיע למשפחה, זה יותר מורכב. אז יש לי שיחה מאוד חשובה לעשות השבוע...

נטע


זה ייקח עוד זמן עד שדברים ישקעו לי אבל כן חוויתי את השיפוטים הקטנים שעלו לי תוך כדי התרגולים כאן והמאמץ להגיד את הדברים אחרת. זה חידד לי את הצורך למצוא את האמפתיה לעצמי. אני מצליח לקלוט עד כמה אני קשה עם עצמי. הרבה יותר מאשר עם אחרים...

נועם


הגעתי לדבר לא מוכר, לא ידוע. טיפסתי על איזה סולם גבוה של ידע, של תובנות. ועכשיו אצא החוצה לעולם החיצון, לעולם "השני", אני עוד עלול ליפול שם מהסולם...  אני פשוט חי בעולם אחר! איך מעכלים את כל זה? איך מתחילים לחיות עם זה עכשיו אחרת? אני בחוץ אדם אחר לגמרי!!! ומרגיש פתאום את הקריאה הגדולה לשינוי. יש לי עוד הרבה מה ללמוד ולהתקדם. באתי רק להריח כאן אפילו עוד לא לטעום... אני מזמין אותך ליזום עוד מפגשים מהסוג הזה...

גדי


אני רוצה להתכוונן לזהות את הצרכים העמוקים שלי במיוחד בזוגיות ובהורות, לדבר אותם ולזהות צרכים של האנשים הקרובים ולבדוק אותם מולם. דבר נוסף שאני לוקח מכאן זה ההבנה שכשעולה כעס ושיפוט, לעצור ולנסות לחקור מה יושב שם, איזה סיפור, ואיזה צורך יושב מתחת לכל זה.

מרדכי

ארנינה יקרה,

רציתי שוב להודות על המפתח הנפלא שנתת לי, שיוצר אור בחיי ומאיר כל מיני נקודות כואבות מהעבר ומזכיר לי שוב ושוב שזה בסדר שזה נמצא שם, אבל שהגיע הזמן להתבונן ולראות מה יש שם. מה כואב, מה צורח, ומה הצורך שלי? ההתבוננות הנפלאה הזו יצרה מין חלל נפלא בתוכי, שבו יש הקשבה, שלווה והרבה אהבה, שהחליפה את רגשות האשמה שהייתי כל כך רגילה בהם ויצרה בהירות בחיי. המילה תודה אין ביכולתה להכיל את מה שאני מרגישה עכשיו, את עושה עבודה נפלאה על מנת ללמד עוד ועוד אנשים את דרך החיים הזו.

תמי

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.