.

קורס (י)סודות התקשורת המקרבת
בירושלים

הדרך שתעזור - גם - לכם
לגלות מחדש את עצמכם ואת הקרובים לכם

הקורס בהנחיית ארנינה קשתן

>> להפחית באופן דרמטי את כמות הוויכוחים והמריבות בבית

>> להקל מיידית את המועקה ביחסים, להשיג שיתוף-פעולה בהרבה פחות מאמץ

>> ליצור אמון, הבנה, חברות ושיתוף פעולה בסביבה הקרובה לך ביותר

>> להרגיש שייכות, לקבל הקשבה, להיות מוערך אם משהו בחיים שלך לא יושב במקום

קורס (י)סודות התקשורת המקרבת בירושלים

ייפתח ב- עדיין אין תאריך

הקורס שהוא כרטיס הכניסה שלך לסיכוי לשינוי אמיתי במערכות היחסים שלך עם עצמך, בזוגיות, עם הילדים ובכלל.

בקורס נציג לפנייך מנגנון בדוק ומוכח לטיפול ביחסים, להפחתת קונפליקטים וליצירת התקרבות מהירה ואמיתית.

המודל של תקשורת מקרבת מיושם בכל העולם ומאות אלפי אנשים חוללו ומחוללים באמצעותו שינוי בחייהם.

*** פתיחת הקורס מותנה במספר מינימום של משתתפים

מנחת הקורס - ארנינה קשתן

ארנינה קשתן - מייסדת מיתרים ומנחה ראשית, מומחית למודעות בתקשורת וביחסים, מנטורית, מאפשרת ומנחה בכירה (מוסמכת המרכז הבינ”ל The Center for Nonviolent Communication) מ-1992, מכשירה מנחים, מאמנים ומטפלים. מיילדת רוחנית, מורת-דרך להורים, חלוצת שיטת “העבודה” בארץ, מפתחת שיטת Relation-Shift. משוררת, סופרת, מתרגמת, מוזיקאית ופרפורמרית.

מלווה יחידים/ות, זוגות, משפחות, קבוצות, אנשי/נשות חינוך, מנהלים/ות וארגונים בתהליכי צמיחה, יציאה מדפוסים, פריצת אזורי-נוחות והתמרת מערכות יחסים. חזונה הוא להביא את המודעות המקרבת ל-100,000 איש/ה בישראל (כי מכאן זה יצמח כבר מעצמו!).

רוצים להוסיף תגובות? ניתן להגיב בדף הפייסבוק שלנו בכתובת: http://facebook.com/meitarimil


בעיני זו תחילת הדרך לפתור את הפלונטר שיושב לי בגרון… ברור לי שהכל מתחיל ונגמר בתקשורת – עם בן-הזוג, עם קולגות לעבודה שצריך להוביל לעשייה למרות שאין לי מרות ניהולית ישירה עליהם, עם המשפחה שלי, ואיך אני רוצה שייראו החיים של הילד המדהים שלי. אז מכאן מתחיל המסע…

שירה, בוגרת קורס יסודות


אט אט התחילו ההבנות להגיע ולהתיישב להן בעדינות. חוויתי מבוכה וגם חיוך פנימי, על השכנוע העמוק שלי בכל מיני דברים בנוגע ללימודים, איך שהם אמורים להיות, ומה הם אמורים לעשות לי. וגם מבוכה כללית כזו על האחיזה שלי בדברים, ועל המחשבה שיש לי לפעמים ש”אני כבר יודעת” איך דברים צריכים להיות. גיליתי עניין וחיבור למה שדיברנו עליו בשיעור, וראיתי איך מה שקרה תרם לי מאוד ללמידה. האווירה הפנימית הזו נמשכה לה גם לתוך היום, והיה בה משהו מרגיע, רך, מחויך, מרפא, וגם סוג של רווחה ושמחה, שאחרי ימים של מאבק ודמעות אני מצליחה לראות את המלחמה נרגעת לה…. אז רציתי מאוד לומר תודה על הסובלנות וההכלה, בעיקר אני מבחינה בנטייה הברורה שלכן לא להדוף קשיים שאני מביאה, אלא לתת להם מקום, ומנקודת המבט הנוכחית זה מאוד תורם לי – ללמידה, לריפוי, ולתהליכים שאני עוברת.

אלה ח’, בוגרת לימודי מנהיגות בתקשורת מקרבת


מיתרים בשבילי זה מפגש עם חוכמה, הומור, אינטליגציה, עומק, מחויבות, אמת. כך אני יכולה להגדיר בית, מאחר שאלו הם הערכים הכי חשובים לי. תודה לכם על שתמיד ראיתם מי ומה אני. על הכייף שבלהיות במקום מוגן, מצחיק, מכיל. על שהלכתם אתי דרך משמעותית מאוד בשבילי ושמתם אתי עוד לבנים במגדל של חיי. תודה על על דיבור פתוח ומאוורר ועל שותפות עם עוד אנשים שאכפת להם.

 מיכל גז, בוגרת לימודי תקשורת מקרבת 2007

אחרי סדנה בתקשורת מקרבת...

מאתמול התחלתי לדבר במונחי צרכים.
אחרי ההרצאה מפילת-האסימונים של מרכז מיתרים 
על תקשורת ביני לבין עצמי. לקחתי לעצמי תובנה אחת גדולה - אהיה יותר קרובה לעצמי ככל שאשכיל לשאול מה אני באמת צריכה ואז לפעול להשגת צורך זה. היה מרתק, מרגש ומעצים מאד.

טלי

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.