.

סמינר מתקדם למאמנים ומטפלים וכל מי שנוגע באנשים

בהנחיית ארנינה קשתן

יום ראשון ה-17.5.2020

17:00-21:00 תל-אביב

צרו קשר

מלאו את הטופס ויועצות הלימוד שלנו ידברו איתכם

יודעים שאתם בעניין? בעמוד הבא תוכלו פשוט לשלם עבור ההשתפות בסמינר

או דברו אתנו בטלפונים 053-7137876 | 03-6733522

משתתפי-עבר מספרים

נותן השראה ענקית

"מאד אהבתי את החומר ונתרמתי ממנו.

קודם כל, בחידוד ההסתכלות על ילדיי כעל יצורים נפרדים ממני ובוחרים את פעולותיהם בדיוק כמוני. וגם זה, שכשאני בחוסר נוחות מול הבחירות שלהם, אני יותר ויותר קשובה גם לסיפור שלהם שמאחור. ובנוסף - גם עם עצמי ולפעמים עם שאלות אמפתיות." נורית בר  

לא ייאמן 

 "לא להאמין שבשלוש שעות אפשר כבר להרגיש כל-כך אחרת, ועוד לקבל כלי מעשי למשהו כל-כך טעון." איילת, משתתפת בסדנה 

התוצאה הדהימה אותי, אותה ואת כל הקבוצה

"רציתי לשתף אתכן בחוויה רבת עוצמה שהיתה לי בעבודה עם "תקשורת מקרבת".

במסגרת קורס להנחיית הורים שאני מעבירה, הכנסתי את המודל כאחת הדרכים שבעזרתן אפשר לעבוד עם הורים. הכוונה היתה כמובן להכיר למשתתפים את המודל "על קצה המזלג". לא היו לי ציפיות גדולות, אבל לקחתי דוגמא שהעלתה אחת המשתתפות ועבדתי איתה באמצעות המודל.

התוצאה הדהימה אותי, אותה ואת כל הקבוצה. תוך דקות ספורות הבנו כולנו שה"סיפור" הראשוני שסיפרה אינו הסיפור כלל. תוך דקות היא הבינה מה הצורך האמיתי שהפעיל אותה, מה הרגש שבאמת היה שם. התזוזה הרגשית שעברה ביחס לנושא היתה כל-כך חזקה, שהיא הורגשה בעוצמה בכל החדר, ומכאן היא הלכה לנהל עם בנה שיחה אמיתית על מה שבאמת קורה.

תודה לכן, ותמשיכו, תמשיכו, תמשיכו. מה שאתן עושות הוא כל כך חשוב. באהבה, עדית בן-פורת" 

ארנינה קשתן

ותיקת המנחות המוסמכות בישראל, מאמנת, יועצת ומנטורית בינלאומית בכירה בתקשורת מקרבת (לא-אלימה), מוסמכת המרכז הבינלאומי, The Center for Nonviolent Communication, CNVC.

מייסדת מרכז מיתרים (2000) ומנהלת הפיתוח וההדרכה, חלוצת שיטת "בואן" (Bowen) האוסטרלית לאיזון הגוף ושיטת "העבודה" ("The Work") בארץ (1998), בוגרת בית-הספר הבינ"ל בהכשרת ביירון קייטי ומאפשרת (facilitator) בכירה בשיטה. מְחברת ספרון הלימוד על תקשורת מקרבת בעברית (2006) והספר "להתאהב בעצמי מחדש" (2016), מפתחת שיטת "המצפן" ליצירת חופש פנימי, משפחתי וחברתי, מוזיקאית, משוררת, סופרת, מתרגמת.

ארנינה קשתן לומדת, חיה ומלמדת תקשורת לא-אלימה (מקרבת) מאז 1992, בארץ ובחו"ל. היא הוכשרה והוסמכה על-ידי דר' מרשאל רוזנברג במסגרת המרכז הבינלאומי מייסוּדו, השתתפה בעשרות סמינרים בהדרכת מרשאל ומנחים אחרים, וכן כמנחה בקורס האינטנסיבי הבינלאומי (International Intensive Training, IIT) לצדו של מרשאל רוזנברג וגם אחרי מותו, בארץ ובחו"ל.

מסר אישי – "תמיד ידעתי שיש אפשרות אחרת. עם תקשורת מקרבת גיליתי מפתח-קסם, שיכול לפתוח לבבות למגרש-משחקים אחר. מקום שאין בו צודקים ואשמים, אלא אנשים שמחפשים ומגלים ביחד ערוצים של אמת וחופש, בתוכנו ובכל אשר סביבנו".

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.